Jdi na obsah Jdi na menu
 


Last man standing

3. 6. 2013

 Last Man Standing - ( hráč proti hráči ). Turnaj je založen na knock out systému. Při prohře končíte v turnaji, ale pokud se vám podaří vyhrát, tak poustoupíte do dalšího kola.

V prvním kole budete bojovat s náhodným hráčem. Toho se turnaje,bude držet až do konce. Pokud počet hráčů neodpovídá souměrně, tak někteří nebudou bojovat a automaticky postoupí do dalšího kola.

Při každém boji, který vyhrajete, budete vyhrávat peníze, čest a XP.Každým kolem se cena za vítězství zvyšuje. Vítěz finálního boje obdrží exkluzivní oblečení a speciální pozadí pro svého avatara.

V případě ztráty života během boje budete muset zaplatit hotovost pro plné zdraví v dalším kole. 

Každý den bude odehráno jedno kolo turnaje. 

Po dobu co je turnaj probíhat, budete mít přístup v obchodě k "event shopu", kde bude prodáván extra silný dynamit.

Tak to byl krátký přehled turnaje,můj pohled na turnaj je velmi pozitivní že se střetnou hráči mezi sebou a můžou porovnat síly jinak než v duelu.Tento event/akce patří k mým oblíbením akcím spíše nejoblíbenější hlavně se de můžou zapojit hráči i když nekupují zlato.Další věc bylo naslibováno že vítěz dostane speciální pozadí a oblečení + tam bylo dáno že dostane vybavení což nedostal a ješte se pak GGS vymlouvalo na chybu board moderátora o moc nedoladili ale akce to byla dobrá a rád si jí z opákuji =).

last.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář